Telci Grup Çağdaş Tekstil 0536 347 26 46

Çigli, İzmir
Cep Onaylı
Platinum
Mesaj Gönder
İş Alanları

Diğer

İzmirde Pazar Arabası Satışı ,izmirde Transformers Modeli Çanta Satışı, İzmirde Sırt Çantası Satışı, İzmirde El Çantası Satışı,izmirde Thai Pant Pantolon Satışı ,izmirde Tayvan Pantolonu Satışı ,izmirde Pazar Arabası İmalatı, İzmirde Transformers Modeli Çanta İmalatı ,izmirde Sırt Çantası İmalatı, İzmirde El Çantası İmalatı,

Telci Grup Çağdaş Tekstil 0536 347 26 46 Hakkında

rota kalıp icon

Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma​​k, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

rota kalıp icon

‘‘Meşgul olmak her zaman gerçek iş yapmak demek değildir. Bir işin hedefi üretmek veya başarmaktır ve bu iki sonuç için de düşünmek, sistem, planlamak, zeka, dürüst bir hedef ve terleme gerekir. Yapıyor gibi olmak yapmak değildir.

rota kalıp icon

 

Doğru Metal Ev Gereçleri A.Ş. müşteri ve tedarikçilerine karşı sorumluluğu olduğu bilinci ve ilkesi ile hareket eden, birikmiş tecrübesi ve bünyesinde kurduğu dış ticaret departmanı ile uluslar arası alanda sektörün en iyilerinden olma misyonu üstlenmiştir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • Çok güzel olmuş 05446742097

  • Telefon numarası vermişsiniz ama yanlış...maile yanıt yok...nasıl iletişim kurabiliriz

  • Sayın ilgili oraya cep tel no koymuşun bu numara kullanılmamaktadır diyor koca firmanın bir numarasını olurlutfen şuraya adam gibi bir numarakoyun

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Copyright 2018 2019 | Her Hakkı Saklıdır. | ReklamımNette.CoM