Sıkça Sorulan Sorular

*Reklamimnette.com Kaydı

*Web Tasarım Hizmetleri

*Adwords Reklamları

*Google Harita Kaydı

*Logo Tasarımı

*Kurumsal Video Tasarımı

*Seo

*Sosyal Medya Sponsor Reklamlar

*Kurumsal Kimlik Tasarımı

*Mobil Uygulama

ReklamimNette.Com gelişen internet sektörüne ayak uydurmak isteyen Türkiye'deki hatta dünyadaki tüm firmaların, Ekibimiz ile birlikte belirleyeceği anahtar kelimelerde Google'da 1. Sayfada reklamlarını görüntüleyebileceği bir reklam ajansı ekibidir.. Benzersiz tasarımı ve gelişmiş seo uygulaması ile eklemiş olduğunuz bilgiler arama motorlarında üst sırada yer alarak, sizi arayan müşterilerinizin size rahatça ulaşmasını sağlamaktadır.

İnternet kullanıcıları, firmanızı arama motorları üzerinden bulabileceği gibi, ReklamimNette.Com web sitemiz üzerinden arama yaparak da bulabilir

Üyelik oluştururken ekip arkadaşımıza mutlaka firmanıza ait ürün, adres gibi bilgilerinizi doğru ve herkesin arama yapabileceği kelimelere uygun olarak yazınız. Logo ekleyiniz.

Aramalarda listelenebilmek için doğru anahtar kelime ve içerik, ziyaretçinin size yönlendirilmesi için ise yeterli bilgi gerekmektedir. Bunları sağlarsanız ReklamimNette.Com size yeni müşteriler bulmakta daha fazla katkı sağlayacaktır.

ReklamimNette.Com  üye olma kısıtlaması bulunmamaktadır. Bireysel ve kurumsal firma ve şahıslar üyelik sözleşmesine uydukları takdirde üye olabilir ve firma eklemesi yapabilirler.  Ayrıca üyeliklerini  GOLD, SİLVER üye  olarak yükselterek müşteri kitlesini arttırabilir.

Biliyorsunuz ki, aynı ürünü arayan birden fazla kullanıcı aynı anahtar kelimeyi yazmayabilir. Bir kullanıcının yaptığı arama bir diğerine benzemeyeceğinden dolayı yazılan anahtar kelimelerin nitelikleri birbirinden farklı olacaktır. Bu anahtar kelimeyi belirlemede kişinin konumu, ürünün niteliği,kişinin yaşanmışlığı gibi faktörler etkili olabilir. Bir kullanıcı eşyaları kırıldığı için güvenilir bir nakliyat firmasıyla çalışmak isterken diğeri uygun fiyatlı bir nakliye firması aradığı için farklı anahtar kelimeler üzerinden googleda aramalar yapabilir. Kişilerin yaptığı bu tür doğal arama sonuçlarına organik arama denilmektedir.

SEO emek, süreç, bilgi gerektiren bir üründür. Bu nedenle organik aramalarda daha iyi yer almanızı sağlayabilmek için emek+süreç+bilgi =başarı formülü kullanılır. Belirlenen anahtar kelimelerde Google botlarının sayfalarınızı indeksleme sürecinden sonra organik aramalarda yer almaya başlarsınız.

Bu tür durumlarda ilgili müşteri temsilcisinin ismini ve şikâyetinizi belirterek [email protected].com adresine mail atabilirsiniz.

Firmamızla yaptığınız anlaşma ile firma rehberi olarak faaliyet veren www.reklamimnette.com içerisinde ve Google ana sayfada uzman ekipler tarafınca belirlenen anahtar kelimelerde 30 iş günü yer almamanız durumunda anlaşma fes edilmektedir ve müşterinin isteği üzerine para iadesi yapılmaktadır. Para iadesi müşterinin talebi sonucunda, hizmetten yararlanmadığı ve illegal bir bilgi olması durumunda gerekli MT görüşme ses kayıtları dinlenildikten sonra müşteri iade talebinden sonraki 30 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Seo başta Google olmak üzere arama motorlarında organik sonuçlarda yer almanızı sağlar. Organik sonuçlar dediğimiz şey ise, belirlenen anahtar kelimelerde özgün içerik başta olmak üzere yapılan site içi ve site dışı seo çalışmaları ile doğal sonuçlarda google’nin 8 sekmesinden birinde yer almaktır. Seo bu nedenle zor ve meşakkatli bir üründür. Emek, zaman ve bilgi ister. Bir nevi geleceğe yatırımdır. Çünkü seo sayesinde doğal sonuçlarda yer alır, Google tarafından “güvenilir bilgi” olarak algılanırsınız ve doğru kitleye ulaşmış olursunuz. Bu hizmetten yararlanabilmek için SEO uzmanları ile çalışmanız gerekmektedir.

Google Adwords organik bir reklam değildir. Ücretli bir reklam ağı olarak karşımıza çıkmaktadır.  Google ‘nın sağ sekmesinde 10 reklam, en üstünde 2 reklam ve altında 3 reklam olarak görülen yanında sarı renkte reklam ibaresi bulunan çalışmalardır. Tıklama başına ücret ödediğiniz bu reklam ağında reklama çok büyük bir bütçe ayırmanız gerekmektedir.

İnsanlar sürekli olarak Seo ile Adwords’u birbirine karıştırmaktadır. Bu da çeşitli yanlış anlaşılmaları beraberinde getirmektedir. Öncelikle Seo ve Adwords’un ne olduğunu kısa bir şekilde özet geçelim.Seo bir arama motoru optimizasyonudur. İngilizce “Search Engine Optimization” İngilizce kelime grubunun kısaltması olan SEO Türkçeye Arama Motoru Optimizasyonu olarak çevirilebilir.

Adwordse parayı yatırdığınızda 15 dakika içinde reklamlarınız görüntülenmeye başlar. Seo’da yer alabilmeniz için oldukça büyük emekler verilmesi gerekir. Öyle 15 dk. da, 20 dk. da Google’nin birinci sayfasında yer almazsınız. Seo rekabetine göre en az 1 ay gibi bir süreç gerekmektedir. Ve belirlenen anahtar kelimenin rekabetine göre sürekli çalışmalar yapılmalıdır. Doğru çalışmalarla ve doğru insanlarla çalıştığınız sürece seo sizlerin için daha faydalı olacaktır. Çünkü organik arama sonuçlarında yer almanız, reklam olarak yer almanızdan daha iyidir. Çünkü insanlar reklamların reklam olduğu bilinciyle gözlerine sokulduğunun farkında olduğu için güvenilir bulmamaktadırlar. Seoda ise organik aramalarda yer aldığınız için kişi bu sayfaları tararken bunun bir reklam çalışması olduğunun farkında değildir. Adwords’un maliyeti oldukça yüksektir. Ve insanların çoğunluğu adwords reklamları yerine organik sonuçları tıklamaktadır. Bu nedenle Adwordsten alacağınız geri dönüşler Seodan aldığınız dönüşlerden az olacaktır. Ve ayrıca kişiler sizi arasada aramasa da tıklama yapacağı için tıklama başına ücret ödeme durumunda kalacaksınız. Seo sayesinde uzun süre organik aramalarda yer edinirken Adwors reklamlarınız dönüşümlü olarak sayfada yer alacak. Bir sizin sayfanız görüntülenirken bir sizin gibi Adwords’ü kullanan diğer rakipleriniz sırayla yer alacaksınızdır. Bunun dışında aynı arama kelimesini kullanan kişiler sizin sonuçlarınıza her seferinde daha az ulaşacaktır. Bu nedenle Adwords yerine SEO’yu tercih etmeniz hem bütçeniz açısından hem de googleda yer almanız açısından daha sağlıklı olacaktır.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Copyright 2018 2019 | Her Hakkı Saklıdır. | ReklamımNette.CoM