Sancakdar Zemin 05331325192

Çınarlı Mah. 1583/1 Sok. Rodkar İş Merkezi No:2/124 Bornova, İzmir
Cep Onaylı
Mesaj Gönder
Sancakdar Zemin 05331325192
Çınarlı Mah. 1583/1 Sok. Rodkar İş Merkezi No:2/124
Bornova , İzmir
İş Alanları

inşaat

Kanunlara Ve Yasal Düzenlemelere Titizlikle Uymak, İş Ahlakı Prensiplerine Sahip Çıkmak, İşte Şeffaflık İlkelerine Bağlı Kalmak, Emeğe Ve İnsana Değer Vermek, Çok Çalışmak.

Sancakdar Zemin 05331325192 Hakkında

                                                       ŞİRKET PROFİLİ

 SANCAKDAR ZEMİN İnşaat Proje Danışmanlık A.Ş. Zemin ve Temel Mühendisliği konusunda faaliyet gösteren sektörün uzman firmalarından biridir. 2012 yılından itibaren Zemin temel mühendisliği alanında İnşaat projelerine çözüm ortağı olarak yenilikler getirmek adına kurulmuştur.

SANCAKDAR ZEMİN A.Ş. 2012 yılından itibaren Zemin ve Temel Mühendisliği alanında başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye’deki inşaat projelerinde mühendislik kuralları içinde akılcı proje tasarımları yaparak ,bunları yüksek hizmet anlayışı içinde ve teknik normlara bağlı olarak uygulamayı temel ilke olarak benimsemiştir. Birçok otoyol ,köprü,fabrika, işmerkezi ve ve konut projelerinde zemin etüdü, zemin ıslahı kazıklı temeller ve iksa derin kazı destekleme konularında projeci ve uygulayıcı olarak görev almıştır.Sancakdar Zemin gücünü ,  sahip olduğu bilgi  birikimi  kullanarak, bünyesine kattığı en son teknolojik makine parkuru ile başladığı her işi kusursuz bir şekilde başarıyla tamamlamasından almaktadır.

                                               

                                                              VİZYONUMUZ

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan, çağdaş bir insan kaynakları politikası izleyen, çalışanları ve müşterileri ile bütünleşmeyi amaçlayan, topluma faydalı olabilecek sosyal boyutlu organizasyon faaliyetlerinde bulunan, uluslararası kalite standartlarını yakalayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir şirket yapısı ile Geoteknik uygulamaları sektöründe Lider ve söz sahibi bir firma olmak…

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Copyright 2018 2019 | Her Hakkı Saklıdır. | ReklamımNette.CoM