Paris Nakliyat - Evden Eve Nakliyat 0532 381 85 16

Avcılar Mah. Akgüvercin Cad. Şentepe 6/c Yenimahalle, Ankara
Cep Onaylı
Mesaj Gönder
Paris Nakliyat - Evden Eve Nakliyat 0532 381 85 16
Ferhat Yıldız
Avcılar Mah. Akgüvercin Cad. Şentepe 6/c
Yenimahalle , Ankara
Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşımacılık Özel Eşya Taşıma Şehiriçi Taşımacılık Şehirlerarası Taşımacılık Ambalaj Ve Paketleme Ev Eşyası Depolama Kurumsal Şirket Taşıma

Paris Nakliyat - Evden Eve Nakliyat 0532 381 85 16 Hakkında

 

Hakkımızda

Taşımacılık geçmişten günümüze insanların en büyük ihtiyaçları arasında olmuştur. Bir yerden başka bir yere göç eden insanların eşyalarını da yanlarında götürmek istemesi sonucu bu ihtiyaç ortaya çıkmıştır. Günümüzde de hala devam eden bu ihtiyaç daha farklı şekillerde yapılmaktadır. Firmamız bu alanda uzmandır. Geçmişten gelen tecrübesi ve profesyonel olarak çalışan ekibi sayesinde firmamız en kaliteli taşımacılık hizmetini sunmaktadır.

 

Sağlam Marka

Taşımacılık alanında sağlam marka olan firmamız Paris Nakliyat sayesinde sizde hiçbir sıkıntı çekmeden kolayca yer değiştirebilirsiniz. Gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı emanet edebileceğiniz firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetini önemsemiş ve bu doğrultuda hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Her zaman kaliteyi bünyesinde barındıran firmamız nakliyat alanında sunmuş olduğu yeni imkânlarla fark yaratmaktadır. Her eşyanız için özel ve ayrı ambalaj uygulayarak eşyalarınızı kırmadan dökmeden aynı şekilde yeni yuvanıza teslim etmekteyiz.

Firmamızın bünyesinde bulunan asansörlü taşıma teknoloji sayesinde engel tanımayan firmamız dilediğiniz yere, kata kolayca ve hasarsız olarak eşyalarınızı taşımaktadır. Aynı zamanda taşımacılık masraflarınızı hesaplayabileceğiniz bir sistem bulunduran firmamız bu yolla müşterilerin memnuniyetini kazanmak için sağlam hizmetlerden birisini daha hayata geçirmeyi başarmıştır.

Tüm Nakliyat ve diğer taşıma ihtiyaçlarınız için İLETİŞİM sayfamızdan bize ulaşabilir veya BURADAN anasayfaya dönerek tüm hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Copyright 2018 2019 | Her Hakkı Saklıdır. | ReklamımNette.CoM