Mert Yapı 0322-224-70-93 0537-470-12-11

Yeşiloba Mh 46167.sk Efer-2 San.sit C/blok No 37 Seyhan, Adana
Cep Onaylı
Mesaj Gönder
Mert Yapı 0322-224-70-93 0537-470-12-11
Sadık Tangsal
Yeşiloba Mh 46167.sk Efer-2 San.sit C/blok No 37
Seyhan , Adana
İş Alanları

Otomasyon

Adanada Fotoselli Kapı,adanada Silikon Cephe,adanada Alüminyum Cephe,adanada Otomatik Kapı Sistemleri,adanada Fotoselli Kapı Sistemleri,adanada Silikon Cephe Sistemleri,adanada Alüminyum Cephe Sistemleri,adanada Tek Kanatlı Fotoselli Kapı,adanada Çift Kanatlı Fotoselli Kapı,adanada Pen Sistemleri,

Mert Yapı 0322-224-70-93 0537-470-12-11 Hakkında

 

 

 

 

 

Adana Mert Yapı Fotosel Kapı Alüminyum Cephe Silikon Cephe ve Pen Sistemleri


Mert Yapı olarak yıllardan bu yana Fotosel Kapı , Alüminyum Cephe , Silikon Cephe , ve Pen Sistemleri hizmet vermeye başladık. Zaman içerisinde vizyonumuzu genişleterek, artan tecrübemiz ve "Biz İşimizi Seviyoruz" sloganımızla özdeşleşerek müşterilerimize en iyi hizmeti vermenin haklı gurununu yaşamaktayız. 
Ürettiklerimizi Sizlerle Paylaşmanın Onuru İle Hep Karşınızdayız... 
Sizin İçin Kalite Estetik ve İşçilik Öncelikli İse Doğru Yerdesiniz. 
Adana Fotoselli Kapı 
Firmamız bünyesinde Adana 'da Fotoselli Kapı imalatı ve montajı hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlere o kadar güveniyoruz ki hem ürün hemde işçilik de garanti veriyoruz. 
Adana Aluminyum Doğrama - Mert Yapı
Aluminyum doğrama pvc pencere sektörü yaygınlaşmaya başladıktan sonra daha çok işyerleri için tercih edilmeye başlanmıştır. Dayanıklı yapısıyla işyerlerinin büyük ölçüdeki doğrama işlerinde tercih edilmektedir. Isı yalıtımlı olanlarıda mevcuttur. Çeşitli alüminyum doğrama işleri arasında alüminyum doğramanın avantaj ve dezavantajları, Alüminyum doğrama vitrinleri, panjur asma tavan ve cephe giydirme, pencereler, kapılar, küpeşte, otomatik kapılar, ısı yalıtımlı doğramalar, sürgülü kapılar, kepenkler, mağaza, vitrin, alüminyum yapımında kullanılan alüminyum doğrama profilleri özeldirler. 

 

Adana Silikon Cephe


 

Silikon cephe dış yüzeyinde ince birleşim çizgileriyle bölünmüş kesintisiz cam cephe görüntüsü elde edilen bir yöntemdir. Cam paneller arasındaki sızdırmazlık çift fitil veya özel silikon cephe’leri ile sağlandığından, panellerin arasına tam yalıtım sağlanmış olur. İstenildiğinde seçilen herhangi bir cam panel dışardan hangisinin açıldığı belli olmaksızın gizli kanat haline getirilebilir ve silikon cephe ile cam panellerin bitim noktalarına isteğe bağlı Kompakt laminat veya kompozit panel uygulamasıyla mimari projelerinize zenginlik ve şıklık katmaktadır. 
Adana Pvc Sistemleri 
Çalışma alanları içerisinde Pvc pencere, Pvc pencere ve sürme pencere sistemleri, Pvc kapı ve sürme kapı sistemleri, Pvc panjur sistemleri, pvc sineklik, kepenk sistemleri, cam balkon v.b. bulunmakla birlikte tüm ev ve iş yerleri içinde ilgili alanlardaki çalışmaları ile özenle ilgilenmektedir. 

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Copyright 2018 2019 | Her Hakkı Saklıdır. | ReklamımNette.CoM