İstanbul Akdeniz Nakliyat 02163667777

Küçükyalı Merkez Mahallesi Barbaros Hayrettin Sok No:8 A Blok K:1 D:1 Maltepe, İstanbul
Cep Onaylı
Platinum
Mesaj Gönder
İstanbul Akdeniz Nakliyat 02163667777
Bayram Akdeniz
Küçükyalı Merkez Mahallesi Barbaros Hayrettin Sok No:8 A Blok K:1 D:1
Maltepe , İstanbul
İstanbul Akdeniz Nakliyat 02163667777 İstanbulda Evden Eve Nakliyat İşleri Yapanlar,istanbul Akdeniz Nakliyat 02163667777 İstanbulda Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri Yapanlar,istanbul Akdeniz Nakliyat 02163667777 İstanbulda Parça Eşya Taşıma Hizmeti Yapanlar,istanbul Akdeniz Nakliyat 02163667777 Maltepedeki Evden Eve Nakliyat Şirketleri,istanbul Akdeniz Nakliyat 02163667777 Maltepede Asansörlü T

İstanbul Akdeniz Nakliyat 02163667777 Hakkında

HAKKIMIZDA

İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız 1999 yılında kurulmuştur. Firmamızı Bayram AKDENİZ ve kardeşleri kurarak aile şirketi olarak varlığını sürdürmektedir. Kuruluşundan bu yana gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kendini geliştirmeyi başarmış, daima en iyi hizmeti sunmayı hedef edinerek çalışmalarını sürdürmüştür. Kuruluşundan bu yana evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, ofis taşıma, İstanbul şehir içi nakliyat gibi bir çok nakliyat hizmetleri vermektedir. Bu hizmetleri sürdürebilmek adına geniş araç filosu ve kuruluşundan bu yana eleman kadrolarını sağlamlaştırarak öncü firmalar arasında yer almayı başarmıştır. Firmamız bünyesinde bulunan araçların hepsi firmanın kendi özüne aittir. Çeşitli ebatlarda bulunan araçlar eşya miktarına göre yönlendirilmektedir. Personel eğitimini devamlı geliştirerek personel gelişimine ve hizmet yetkinliğini arttırmıştır. Sürdürdüğü kaliteli hizmet anlayışı firmanın büyümesine öncülük etmiştir. İlk kurulduğu yıllarda çok az nakliyat hizmeti verirken şimdilerde hastane, banka, fuar, otel, okul, dershane, fabrika, tekstil, mağaza, depo, fuar, arşiv, beyaz eşya, parça eşya, parsiyel, çeyiz eşyası, bekar eşyası taşıma her alanda taşımacılık hizmetleri vermektedir.

İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız tamamıyla kendi araç ve ekibi ile hizmet sunmaktadır. Kesinlikle taşeron kullanmaz.

2004 Termopet Lojistik Hizmetleri Ltd. Şti’ne yirmi ton kapasiteli beş adet akaryakıt tankerlerini kiralayarak üç yıl hizmet vermiştir.2006 yılında ise Termopet lojistik hizmetlerinin %55 hissesini sahip olmuştur. Bp Türkiye’nin akaryakıt nakliyat hizmetlerini halen beş araç ve yedi adet personel ile hizmet kalitesinden ödün vermeden yapmaktadır.

İstanbul Akdeniz Nakliyat Yekti belgeleri açısından tam tekmil ve hiçbir eksiği bulunmadan çalışmaktadır. Belgelerimiz; Marka tescil belgesi, K3taşıt belgesi, K1 taşıt belgesi,İstanbul Ticaret Odası Sicil Tasdiknamesi, K1 Yetki Belgesi, K3 Yetki Belgesi, Mesleki Yeterlilik Belgesi, T.C. İstanbul ticaret sicil tasdiknamesidir.Bu belgeler sahip bir nakliye şirketi ile çalışmak her zaman müşteri açısında güven duygusunu tazeler.

İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız geniş araç filosu ve alanında uzman olan ekipler ile nakliyat hizmetleri açısından profesyonellikle çalışma sürdürmektedir.

 

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Copyright 2018 2019 | Her Hakkı Saklıdır. | ReklamımNette.CoM