Garden Ctiy Gayrimenkul

1. Kısım Mah. Ispartakule Cad. Kiptaş Vaditepe Sitesi 37/m Dükkan No:11 Başakşehir, İstanbul
Cep Onaylı
Platinum
Mesaj Gönder
Garden Ctiy Gayrimenkul
Aytac Kayhan
1. Kısım Mah. Ispartakule Cad. Kiptaş Vaditepe Sitesi 37/m Dükkan No:11
Başakşehir , İstanbul
İş Alanları

Emlakçılar

Garden Ctiy Gayrimenkul Başakşehirde Emlakçı,garden Ctiy Gayrimenkul Başakşehirde En Uygun Emlakçı,garden Ctiy Gayrimenkul Başakşehirdeki Emlakçılar,garden Ctiy Gayrimenkul Başakşehirdeki En Yakın Emlakçılar ,garden Ctiy Gayrimenkul Başakşehir Alo Emlak,

Garden Ctiy Gayrimenkul Hakkında

HAKKIMIZDA

 

Sektörde 1986 Yılında sektörde hizmet vermeye başlayan şirketimiz 1200 konut üreterek satışını yapmış, şirketimize ait arazileride parsellereyek 1200 adet arsa satışı gerçekleştirmiştir. Uzman kadromuz ve teknik ekibimizle de hertürlü konut ve işyeri için tadilat ve dekorasyon hizmetlerini anahtar teslim yapmaktadır.

Ayrıca AGT parke bayiliği ve ithal duvar kağıdı bayilikleri ile hizmet vermekteyiz.

Vizyon 
Mimari kimliği olan, farklı konseptlerdeki büyük kentsel dönüşüm projelerini hayata geçirmek; üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir , profesyonel bir hizmet sunmak. Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üretim kalitesini yükseltmek.

Misyon 
Uzmanlaştığımız tüm konularda çağdaş, güvenilir,çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, çalışanların eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmak. 

Politikamız
Sürekli kalite iyileştirme anlayışını benimseriz ve paylaşırız. Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti sunarak, müşteri mutluluğunu her şeyin üzerinde tutarız. Takım anlayışını benimseriz ve yaşatırız. Ekibimizin bilgi ve becerilerini arttırır geliştiririz. Sunduğumuz hizmeti sürekli iyileştiren yenilikçi bir kuruluşuz. Uluslar arası standartlarda ürün ve hizmeti sunan referans bir kurumuz. Giderek artan kalite hizmet anlayışımızın, güvenlik şemsiyesi altında tüm müşterilerimize ulaşmasını sağlarız

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Copyright 2018 2019 | Her Hakkı Saklıdır. | ReklamımNette.CoM