Eymen Adak Maltepe Adak Kurbanlık Satışı 05301022568

Büyükbakkalköy Mh Yakacık Yolu Sk Maltepe, İstanbul
Cep Onaylı
Platinum
Mesaj Gönder
Eymen Adak Maltepe Adak Kurbanlık Satışı 05301022568
Hacı Ali Özgür
Büyükbakkalköy Mh Yakacık Yolu Sk
Maltepe , İstanbul
İş Alanları

Diğer

Eymen Adak,istanbul,maltepe,sancaktepe,ataşehir,cevizli,feratpaşa,ortadağ,adak,adaklık,kurbanlık,satışı,

Eymen Adak Maltepe Adak Kurbanlık Satışı 05301022568 Hakkında

Hakkımızda

Eymen Adak kurban satışı ve kesimi konusunda hizmet veren firmamız müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutmuştur. Firmamızda büyükbaş ve küçükbaş olmak üzere adaklık kurbanlarımız vardır. Adaklık kurbanlarımızın tamamı her ay düzenli veteriner kontrolüne girmektedir. Adak kurban ihtiyacınızı beklentilerinizin üstünde karşılayacağımıza emin olabilirsiniz. Hayvanlarımız gün içerisinde gezen ağıla tıkılı kalmayan hayvanlardır. Bu yüzden de etinin lezzeti tartışılmayacak kadar mükemmeldir. Durumu olmayan ailelere vereceğiniz en güzel hediye şüphesiz yiyemedikleri ettir. Bunu da kaliteli ve lezzetli bir şekilde hediye etmek istiyorsanız firmamızın hayvanlarını adaklık kurban olarak tercih edebilirsiniz. İstanbul adak kurban satışı yapan birçok firmaya göre daha güvenli hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

Firmamız değişen müşteri ihtiyaçlarını standartların üstünde karşılamayı hedeflemektedir. Zaman kaybı yaşamadan ve daha uygun fiyatlara adağınızı kestirmenin kolaylıkları üzerine ar-ge çalışmalarımız devam etmektedir. Adaklık kurbanlıklarınızı resmi web sitemizden seçerken online kesimi izleyebilmeniz adına büyük hedeflerimiz vardır. Söz konusu müşteri memnuniyeti ise firma olarak bunu en iyi şekilde yapacağımıza dair yeniliklerimiz her geçen gün devam etmektedir. Anadolu adak kurban satış yeri konusunda alternatif firmaların en üstüne çıkmayı gerek hayvanlarımız ile gerek hizmetlerimiz ile hedeflemekteyiz. Firmamız piyasada adak kurban konusunda bilinen ve markalaşmış firma konumunda olmayı düşünen yeniliğe açık bir firmadır.

Misyonumuz

Adaklık kurbanlarınızı güvenle alabilmeniz adına ağıllarımızın temizliğine, kesimhanelerimize, hayvanların sağlığına her zaman dikkat ettik. Kurbanlık keçi, koyun ve koç satışlarımızda her zaman her aile bütçesini ön planda tutarak müşterilerimizi memnun etmeyi başardık. Hayvanların sağlık kontrolleri ve aşılarına dikkat ederek sağlıklı hayvan eti yemenizi sağladık. Adaklarınızı kesebilmeniz ya da kestirebilmeniz için uzaktan hizmet ağımızı geliştirdik. Firmamızı arayıp istediğiniz adağı bildirmeniz ve vekâlet vermeniz yeterlidir. Eğer ki İstanbul da ikamet ediyorsanız ücretsiz kesim ve teslimat hizmetimiz sayesinde sizi memnun etmeyi başardık. Kesimhanelerimizi görsellerini resmi web sitemizde yer vererek müşterilerimizin bize güvenmesini hedefledik ve başardık. Günümüzün değişen ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak adına birçok değişikliğe açık bir firma halini aldık. Anadolu yakası adak kurban konusunda uygun fiyat ve garantili işçilik hizmetini sunarak her yıl hedeflediğimiz müşteri kitlemize ulaştık.

 

etiketler:

maltepe adak,

maltepe adaklık,

maltepe adak satışı,

maltepe adaklık satışı,

 

sancaktepe adak,

sancaktepe adaklık,

sancaktepe adak satışı,

sancaktepe adaklık satışı,

 

cevizli adak,

cevizli adaklık,

cevizli adak satışı,

cevizli adaklık satışı,

 

ataşehir adak,

ataşehir adaklık,

ataşehir adak satışı,

ataşehir adaklık satışı,

 

feratpaşa adak,

feratpaşa adaklık,

feratpaşa adak satışı,

feratpaşa adaklık satışı,

 

ortadağ adak,

ortadağ adaklık,

ortadağ adak satışı,

ortadağ adaklık satışı,

 

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • Eymen abi çok ilgilendi allah razı olsun tavsiye ederiz

  • Eymen abi çok ilgilendi allah razı olsun tavsiye ederiz

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 7/24
Cumartesi 7/24-
Pazar 7/24-
Özel Durum REKLAMİMNETTE.COM ÜYESİDİR.!!
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Copyright 2018 2019 | Her Hakkı Saklıdır. | ReklamımNette.CoM