Derka Yapı 05439076408

Emek Zekai Gümüşdiş Mh Zafer Sk No 9/a Osmangazi, Bursa
Cep Onaylı
Mesaj Gönder
Derka Yapı 05439076408
Önder Kartal
Emek Zekai Gümüşdiş Mh Zafer Sk No 9/a
Osmangazi , Bursa
İş Alanları

İnşaat Firmaları

Bursa Genelinde Boya Badana İşleri,bursa Genelinde Mimarlık,bursa Genelinde Mühendislik,bursa Genelinde İnşaat Tadilat İşleri,bursa Genelinde Dekorasyon İşleri,bursa Genelinde İnşaat Taahhüt İşleri,bursa Genelinde Anahtar Teslim Tadilat,bursa Genelinde Boya Badana,bursa Genelinde Mimarlık Mühendislik,bursa,osmangazi,derka Yapı,

Derka Yapı 05439076408 Hakkında

1995 yılında dekorasyon-tadilat üzerine çalışmalarına başlamıştır.
2008 yılından bu yana Bursa’da taahhüt işleri yapan firmamız 2017 yılında bünyesine mühendislik mimarlık hizmetlerinide ekleyerek yapı sektörünün her aşamasında hizmet vermeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ
  Her türlü konut, işyeri, otel, hastane, okul, fabrika binaları, depo yapıları, kültür merkezleri ve spor kompleksleri vs. yapıların projeleri doğrultusunda bütün ince ve kaba iş kalemlerinin inşaat tekniklerine ve yönetmeliklere uygun olarak yapmak.

Yukarıda bahsi geçen yapı türlerinden mevcut olan eski yapılarda her türlü dekorasyon, tadilat, tamirat ve benzeri işlerinin inşaat tekniklerine ve usulüne uygun olarak yapmak.

Bu yapıların gerek anahtar teslim, gerek malzemeli işçilik olarak birim fiyat veya götürü bedel usulleriyle yapımında, müteahhitlik veya taşeronluk hizmetlerini vermek.

VİZYONUMUZ

İNŞAAT SEKTÖRÜNDE BURSA MARKASI  HALİNE GELMEK 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • mükemmel kalite ve güven ile derka yapi

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Copyright 2018 2019 | Her Hakkı Saklıdır. | ReklamımNette.CoM