Çizgi Turizm Seyahat Vize Danışmanlık

Cevizli Mah. Zuhal Cad. Ritimistanbul A6 Blok D: 17 Maltepe, İstanbul
Cep Onaylı
Platinum
Mesaj Gönder
Çizgi Turizm Seyahat Vize Danışmanlık
Zulkuf Kısır
Cevizli Mah. Zuhal Cad. Ritimistanbul A6 Blok D: 17
Maltepe , İstanbul
Çizgi Turizm Seyahat Vize Danışmanlık Anadolu Yakasında Vıp Transfer Hızmetleri,çizgi Turizm Seyahat Vize Danışmanlık Anadolu Yakasında Havaalanı Transfer Hizmeti Veren Firmalar,çizgi Turizm Seyahat Vize Danışmanlık Anadolu Yakası Bölgesinde Şehirlerarası Taşımacılık Hizmeti,çizgi Turizm Seyahat Vize Danışmanlık Anadolu Ykasaında Öğrenci Servisi Hizmeti Verenler,çizgi Turizm Seyahat Vize Danışman

Çizgi Turizm Seyahat Vize Danışmanlık Hakkında

 

Hakkımızda

Çizgi Turizm, kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak eğitimli personelimizle ve geniş araç filomuzla hizmet alımlarınıza profesyonel olarak cevap verebilmekteyiz. Kalite anlayışımız Çizgi Turizm, eğitimli ve alanında uzman personeli seçip, doğru ekipman ve malzeme kullanımıyla müşteri ihtiyacını en iyi standartlarda karşılamakta ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaktadır.

Çizgi Turizm olarak  V.I.P. transfer, havaalanı transferi ve personel  taşımacılığı hizmetimizde konforlu, güvenli ve lüks araçlarımızla hizmet vermekteyiz.


Dürüstlük

Müşterilerimiz, çalışanlarımız, taşeronlarımız, tedarikçilerimiz ve ilişkide olduğumuz kamu kurumları ile açık ve dürüst işbirliği içinde oluruz.
Saygı
Müşterilerimize, çalışanlarımıza, taşeronlarımıza ve tedarikçilerimize saygı gösteririz. Tüm görüşlere, fikirlere ve inançlara saygılıyız.
Sorumluluk
Sorumluluklarımızın bilincinde aldığımız görevleri en güzel şekilde yerine getiririz.
Kalite
Yüksek kalite anlayışımız ile en güzel hizmeti veririz.
Sürekli Gelişim
Günün koşullarına uyarak kendimizi sürekli geliştiririz.
Müşteri Odaklılık
Müşterilerimizi etkin bir şekilde dinleyerek önerilerine en hızlı şekilde yanıt vermek isteriz.
Bizi tercih etmek için çok nedeniniz var...

Araçlarımız 0 ila 5 yaş arasındadır. Servis şoförlerimiz psikoteknik belgelidir. Yolcularımız ferdi kaza sigortası kapsamındadır. Firmamız 1618 sayılı seyahat acenteleri ve seyahat kanununa göre hazırlanan D2 seyahat acenteliği belgesine sahiptir.

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Copyright 2018 2019 | Her Hakkı Saklıdır. | ReklamımNette.CoM