Çiçek Enerji 05380539612

Bahçe Mah. Burhan Felek Cad. No:47/a Feride Tokuççu Ap.altı. akdeniz, Mersin
Cep Onaylı
Online
Mesaj Gönder
Çiçek Enerji 05380539612
Hüseyin Çiçek
Bahçe Mah. Burhan Felek Cad. No:47/a Feride Tokuççu Ap.altı.
akdeniz , Mersin
İş Alanları

Diğer

Mersinde Ücretsiz Güç Tespiti,mersinde Ücretsiz Yer Tespiti,mersinde Jeneratör Tamiri,mersinde Periyodik Bakım Servisi,mersinde Jeneratör Yedek Parçaları,mersinde Jeneratör Yedek Parça Satışı,mersinde Otomatik Pano İmalatı,mersinde Manuel Pano İmalatı,mersinde Ses İzolasyon Kabin İmalatı,mersinde Anahtar Teslim Montaj Hizmetleri,

Çiçek Enerji 05380539612 Hakkında

Hakkımızda

 

          Çiçek Enerji Endüstriyet Güç Sistemleri geçmişten gelen 20 yıllık çalışma hayatımızın sonucunda firmamız 2017 yılında şahıs firması olarak kurulmuş.   Firmamız merkez olarak Mersin'de ve tüm Türkiye'de faaliyet göstermektedir.

          Uzman olduğumuz alanların başında endüstriyel güç sistemleri gelmektedir. Güç sistemlerindeki faaliyetlerimiz olarak  birçok firmalara tecrübemizden faydalanarak yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Diğer alanlarımızdan elektronik tasarım ve onarım hizmetlerimizle endüstriyel çözümler sunmaya devam ediyoruz.

          Uzman kadromuzla sizlere daha iyi hizmet vermek için bayisi olduğumuz firmaların ortaklığında sürdürmekteyiz.

          En büyük amacımız siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Bu amaç uğruna firmamızı her geçen gün emin adımlarla geliştirmekteyiz. 

 

Hizmetler

 

Firmamız, satış sonrası hizmetler ve yedek parça konusundaki yükümlülüklerini eksiksiz ve sorunsuz olarak yerine getirme bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedir. Sürdürmüş olduğumuz çalışmalar doğrultusunda teknik ekibimiz ile birlikte müşterilerimizin taleplerine en kısa sürede cevap vermek için hizmetinizdeyiz. Satış sonrası hizmetlerimizle profesyonel bakım, hızlı tamir ve yedek parça tedariki sağlamaktayız.

Çiçek Enerji  olarak servis ve yedek parça yaklaşımımız açık ve nettir. Jeneratörlerimizin kesintisiz ve sorunsuz hizmet verebilmesi için çalışmaktayız. Bizim için en önemli kriter müşteri memnuniyetidir. Bu sebepten, yalnızca satış sürecinde değil, satış sonrası hizmetleri boyunca da tüm müşterilerimizin yanındayız.

Servis hizmetlerimiz arasında;

  • * Ücretsiz güç ve yer tespiti,
  • * Her marka ve modelde jeneratör tamiri,
  • * Periyodik bakım ve servis hizmetleri,
  • * Jeneratör yedek parça satış hizmetleri,
  • * Otomatik veya manuel pano imalatı,
  • * Ses izolasyon kabin imalatı,
  • * Anahtar teslimi montaj hizmetlerini sunmaktayız.

HİZMETLERİMİZDEN YARARLANMAK İÇİN TIKLAYIN. SİZİ ARAYALIM.

 

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Copyright 2018 2019 | Her Hakkı Saklıdır. | ReklamımNette.CoM