Bintaş Bims 0532 495 1423

Konaklı Mh. Kazım Karabekir Cd. No.222 Merkez, Iğdır
Cep Onaylı
Mesaj Gönder
Bintaş Bims 0532 495 1423
Resul Karakaş
Konaklı Mh. Kazım Karabekir Cd. No.222
Merkez , Iğdır
İş Alanları

Diğer

Iğdır Bims,ığdır Biriket,ığdır Kilit Taşı,ığdır Parke,ığdır Kilit Taşı Çeşitleri,ığdır Beton Buz,ığdır Bims İmalatı,ığdır Biriket İmalatı,ığdır Kilit Taşı İmalatı,ığdır Parke İmalatı,ığdır Kilit Taşı Çeşitleri,ığdır Beton Buz İmalatı,ığdırda Bims,ığdırda Bims Satışı,ığdırda Beton Buz,ığdırda Biriket Satışı,

Bintaş Bims 0532 495 1423 Hakkında

HAKKIMIZDA

BAŞARIMIZI ETKİLEYECEK DURUMLARIN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ OLDUĞUNU BİLİYORUZ.

Firmamız 1993 yılında Resul KARAKAŞ tarafından kurulmuş olup Bintaş Bims olarak hizmetini günümüze kadar en başarılı şekilde sürdürmüştür. Tüm müşterilerimizin isteklerini kendi hedefi olarak benimsemekte ve en ince ayrıntısına kadar planlayarak, daima en kusursuzu üretmeyi amaçlamaktayız. Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti sunarak, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarız. Takım anlayışını benimser ve yaşatırız. Ekibimizin bilgi ve yeteneklerini artırır ve geliştiririz. İş anlayışımız her zaman istikrarlı fiyat politikası sunmak, zamanında teslim etmek ve sektörde tercih edilen, takdir edilen lider konumuna yükselmektir.

İnşaat ve hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde çalışanlarımızın, tüm iş ortaklarımızın ve halkımızın takdiri ve güvenini kazanmış olmanın verdiği sorumluluk bilinci ile geleceğe yol alıyoruz.

 

VİZYON: Bintaş Bims olarak ilimizde ve ülkemizde sektörünün lider markası haline getirecek üretimlere imza atmak.

MİSYON: Yapacağımız projelerimizde müşterilerimizin ihtiyaç ve tercihleri ön planda tutularak yaratıcı ve yenilikçi çalışmaları tamamlamak ve işi belirlenen günden önce hazır etmeyi planlamak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Copyright 2018 2019 | Her Hakkı Saklıdır. | ReklamımNette.CoM