Aydın Tavukçuluk 0546 738 63 76

Kumluca, Antalya
Cep Onaylı
Platinum
Mesaj Gönder
İş Alanları

Veterinerler

Antalyada Süs Tavuğu Toptan Satışı,antalyada Süs Yarka Toptan Satışı ,antalyada Süs Civcivi Toptan Satışı ,antalyada Toptan Yumurta Satışı, Bursada Süs Tavuğu Toptan Satışı, Bursada Süs Yarka Toptan Satışı, Bursada Süs Civcivi Toptan Satışı, Bursada Toptan Yumurta Satışı,

Aydın Tavukçuluk 0546 738 63 76 Hakkında

Merhabalar…

Yıllardan bu yana kanatlılara olan ilgimiz bizi 2012 yılında Gökova Süs Tavukları çiftliğini kurmaya yöneltti. Çeşitli ülkelerden gerek yumurta gerek yarka gerekse anaç hayvanları Türkiye’mize getirerek kazandırmaya çalıştık. Tüm  tavuk cinsleriyle ilgilenmekteyiz ancak Brahmaya daha fazla ilgi duyduğumuz da açıktır. Türkiye’deki brahmalara yeni bir vizyon kattığımıza inanmaktayız.

Ülkemize ilk  Blue Columbian, Blue Orange Silver ( BSO ) ve  Blue Gold Partridge tavuklarını kazandırdık.

Amacımız daha birçok ırkı getirterek ülkemize kazandırmak, yarışmalar, festivaller, fuarlar düzenlemek, çevremizi ve kendimizi daha da  bilinçlendirip geliştirmektir. Bir diğer amacımız da ülke dışından getirdiğimiz yumurta, yarka ve tavukların eşleşmelerinde kardeş ve akraba çiftleşmesi yaptırmayarak elimizdeki cinslerin  kalitelerini yurtdışına bağlı kalmadan  daha da ileri taşımaktır. Bunun için tüm hobicilerimizin birbirlerine damızlık  konusunda yardımcı olması da dileğimizdir.

Tavuğa ilgi duyan tüm çevremizi, diğer kanatlılardan ördek, kaz, hindi, sülün, tavus kuşu, keklik,  bıldırcın, güvercin, kanarya, doğa kuşları ve diğer türler hakkında alanlarında uzman yetiştiriciler ile bilinçlendirip bu türleri de sevip beslemelerine hatta sahiplenmelerine yardımcı olarak itici güç olmaya çalışacağız.

Saygılarımızla

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Copyright 2018 2019 | Her Hakkı Saklıdır. | ReklamımNette.CoM