Ateş Sağlık Halı Yıkama 02662278787

Toygar Mahallesi, Üçpınar Sokak No: 19 Karesi, Balıkesir
Cep Onaylı
Platinum
Mesaj Gönder
Ateş Sağlık Halı Yıkama 02662278787
Hasan Kösem
Toygar Mahallesi, Üçpınar Sokak No: 19
Karesi , Balıkesir
İş Alanları

Halı Yıkama

Kareside Halı Yıkama,karesi Halı Yıkama,kareside Yerinde Halı Yıkama,karesi Genelinde Halı Yıkama,kareside Koltuk Yıkama,kareside Yerinde Koltuk Yıkama,kareside Perde Yıkama,kareside Perde Temizleme,kareside Zebra Perde Yıkama,kareside Stor Perde Yıkama,kareside Halı Yıkama Fabrikası,kareside Tül Perde Yıkama,kareside Halı Yıkama Fabrikası,kareside Halı Yıkamacılar,kareside Ev Temizliği,kareside B

Ateş Sağlık Halı Yıkama 02662278787 Hakkında

Balıkesirde Halı yıkama fark yaratan yeniliklerimizle, özel makina parkurumuzda kişiye özel halı yıkama hizmetlerimizde halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan temizlenmekte, böylece profesyonel bir halı yıkama deneyimi sunulmaktadır. Servisimizde halılarınız büyük bir titizlik ve özenle yıkanır.

Ortalama bir halı yıkama uygulaması, halının cinsine göre 60/85 derece sıcaklıklarda yıkanmaktadır. Halı hav aralıklarında biriken mikro organizmalar ve tozlarından tamamen arındırılarak mükemmel bir temizlik sunar. Halı saçaklarında ve altında deformasyon veya bozulmalar asla olmaz. Doğal deterjanlarımız halınızın ömrünü uzatır ve uzun süre hijyenik kalmasını sağlar. Halı yıkama da dikkat edilmesi gereken bir diğer hususta halının cinsine göre yıkanmasıdır. Servisimiz üretici firmaların talimatlarına tam olarak uygun bir yıkama işlemi gerçekleştirmektedir. Talimatların dışında bir halı yıkama işlemi yapılmamaktadır. Bazı lekelerin halı yüzeyinden çıkması mümkün olmamaktadır bu gibi durumlarda müşterilerimiz bilgilendirilerek uygulama yapılır. Halılarınız bizim için değerlidir. Her bir müşterimizin halısını kendi halılarımız gibi büyük bir titizlikle yıkamak en büyük mesleki keyfiyetimizdir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Copyright 2018 2019 | Her Hakkı Saklıdır. | ReklamımNette.CoM