S.s.s

SIK SORULAN SORULAR ve YANITLARI BURADA!

  • REKLAMIMNETTE.COM KİMDİR? NE İŞE YARAR?

Reklamimnette.com, gelişen internet sektörüne ayak uydurmak isteyen Türkiye'deki hatta dünyadaki tüm firmaların, Ekibimiz ile birlikte belirleyeceği anahtar kelimelerde Google'da 1. Sayfada reklamlarını görüntüleyebileceği bir reklam ajansı ekibidir.. Benzersiz tasarımı ve gelişmiş seo uygulaması ile eklemiş olduğunuz bilgiler arama motorlarında üst sırada yer alarak, sizi arayan müşterilerinizin size rahatça ulaşmasını sağlamaktadır.

Kullanıcılar Firmamı Nasıl Bulacak?

İnternet kullanıcıları, firmanızı arama motorları üzerinden bulabileceği gibi, Rekalmimnette.com web sitemiz üzerinden arama yaparak da bulabilir.

Nasıl daha çok ziyaretçi alabilirim ?

Üyelik oluştururken ekip arkadaşımıza mutlaka firmanıza ait ürün, adres gibi bilgilerinizi doğru ve herkesin arama yapabileceği kelimelere uygun olarak yazınız. Logo ekleyiniz.

Aramalarda listelenebilmek için doğru anahtar kelime ve içerik, ziyaretçinin size yönlendirilmesi için ise yeterli bilgi gerekmektedir. Bunları sağlarsanız RekalamimNette.Com size yeni müşteriler bulmakta daha fazla katkı sağlayacaktır.

 

  • ReklamimNette.Com 'A KİMLER ÜYE OLABİLİR?

REKLAMİMNETTE.COM'a  üye olma kısıtlaması bulunmamaktadır. Bireysel ve kurumsal firma ve şahıslar üyelik sözleşmesine uydukları takdirde üye olabilir ve firma eklemesi yapabilirler.  Ayrıca üyeliklerini  GOLD, SİLVER üye  olarak yükselterek müşteri kitlesini arttırabilir.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Copyright 2018 2019 | Her Hakkı Saklıdır. | ReklamımNette.CoM