Mutlu Dekor Çelik Kapı 0-555-033-16-01

Ankara Caddesi No:104/a Sincan, Ankara
Cep Onaylı
Mesaj Gönder
Mutlu Dekor Çelik Kapı 0-555-033-16-01
Cahit Mutlu
Ankara Caddesi No:104/a
Sincan , Ankara
İş Alanları

Dekorasyon

Ankara,ankarada,ankara Genelinde,sincan,sincanda,çankaya,çankayada, Dikmen,dikmende,ilker,ilkerde,çayyolu,çayyolunda,ümitköy,ümitköyde,eryaman, Eryamanda,batıkent,batıkentte, Banyo Dolabı,çelik Kapı,tamiri,bina Giriş Kapısı,duşakabin,pvc Kapı,tamiri,çilingir, En Yakın Çilingir,yangın Kapısı,oda Kapıları,laminat,pimapen,cam Balkon,tamir,tamiri,satış,satışı,montaj,montajı,mutlu Dekor Çelik Kapı,

Mutlu Dekor Çelik Kapı 0-555-033-16-01 Hakkında

HAKKIMIZDA

Firmamız Mutlu Dekor Çelik Kapı olarak 1996 yılında Ankara’da faaliyete başlamıştır. Müşteri talep ve beklentilerini kısa sürede anlayarak onlara maksimum seviyede hizmet sunmayı hedefleyen bir firmayız. Müşterilerimizle uzun soluklu ilişkiler kurmak, müşterilerimizin istek ve beklentilerini en doğru şekilde anlayarak yerine getirmek de öncelikli görevimiz. Bu doğrultuda geniş ürün yelpazesi oluşturarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 1996 yılından bu yana faaliyetimize, genel merkez Ankara olmak üzere, Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine Mutlu Dekor Çelik Kapı olarak hizmet sağlıyoruz. Başlıca faaliyet alanlarımız; Çelik kapı, bina giriş kapısı, oda kapıları, yangın kapısı, çelik kapı tamiratı, pimapen, laminat, mutfak dolabı, cam balkon ve inşaattır.

Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hareket ederek yaptığımız satışlarımızda, verdiğimiz güvenceler ve garantiler ile çelik kapı sektöründe müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en uygun çözüm ve öneriler sunarak geniş ürün yelpazemizi Türkiye’nin her yerine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştırıyoruz.

Mutlu Dekor Çelik Kapı olarak kalitemizden ve verdiğimiz sözlerden firmamızın kurulmuş olduğu tarihten bugüne kadar hiç bir şekilde taviz vermeyerek hep daha ileriye gittik. Mutlu Dekor Çelik Kapı olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli, estetik, sağlam ve güvenilir ürünler kullanarak hizmet verdik ve uzun yıllar da bu hizmeti sürdüreceğiz. Bu yoldaki birincil hedefimiz yıllardır güvenini sağladığımız mevcut müşteri portfolyomuzu genişletmek ve daha ileriye giderek sektörde lider olmaktır.

 

etiketler:

ankara,

ankarada,

ankara genelinde,

sincan,

sincanda,

çankaya,

çankayada,

dikmen,

dikmende,

ilker,

ilkerde,

çayyolu,

çayyolunda,

ümitköy,

ümitköyde,

eryaman,

eryamanda,

batıkent,

batıkentte,

banyo dolabı,

çelik kapı,tamiri,

bina giriş kapısı,

duşakabin,

pvc kapı,tamiri,

çilingir,

en yakın çilingir,

yangın kapısı,

oda kapıları,

laminat,

pimapen,

cam balkon,

tamir,tamiri,

satış,satışı,

montaj,montajı,

mutlu dekor çelik kapı,

 

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Copyright 2018 2019 | Her Hakkı Saklıdır. | ReklamımNette.CoM